АТ "Івано-Франківське СУМБ"

     
 

Річний звіт за 2012 рік

16. Відомості про аудиторський висновок

Аудиторський висновок адресується:
-Власникам цiнних паперiв ПАТ "Iвано-Франкiвське СУМБ";
-Керiвництву ПАТ "Iвано-Франкiвське СУМБ".
-Нацiональнiй комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку
Основнi вiдомостi про емiтента:
- повне найменування Публiчне акцiонерне товариство "Iвано-Франкiвське спецiалiзоване управлiння механiзацiї будiвництва"
- скорочене найменування ПАТ "Iвано-Франкiвське СУМБ"
- код ЄДРПОУ 01272462
- мiсцезнаходження 77423, Iвано-Франкiвська область, с.Угринiв, вул.Галицька,33
- дата державної реєстрацiї 30.12.1996 року
Вiдповiдальнi особи за фiнансово-господарську дiяльнiсть у перiодi, що перевiрявся:
-Генеральний директор – Гриненько Iван Михайлович
-Головний бухгалтер – Коник Галина Степанiвна
Основною дiяльнiстю пiдприємства ПАТ " Iвано-Франкiвське СУМБ" є монтаж водопровiдних мереж, систем опалення та кондицiонування.
Опис аудиторської перевiрки
Перевiрку попередньої фiнансової звiтностi ПАТ " Iвано-Франкiвське СУМБ " за 2012 рiк у складi Балансу, Звiту про прибутки та збитки, Звiту про власний капiтал, Звiту про рух грошових коштiв та Примiток до рiчної фiнансової звiтностi проведено у вiдповiдностi до вимог Мiжнародних стандартiв аудиту (МСА) в тому числi у вiдповiдностi iз МСА №700 «Формулювання думки та надання звiту щодо фiнансової звiтностi», МСА 705 «Модифiкацiя думки у звiтi незалежного аудитора», МСА 706 «Пояснювальнi параграфи та параграфи з iнших питань у звiтi незалежного аудитора», Закону України "Про аудиторську дiяльнiсть", законодавства України про ведення бухгалтерського облiку i складання фiнансової звiтностi.
Попередня фiнансова звiтнiсть за рiк, що закiнчився 31 грудня 2012 року, була пiдготовлена вiдповiдно до Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi (далi – МСФЗ). Товариство перейшло на Мiжнароднi стандарти фiнансової звiтностi (МСФЗ) 1 сiчня 2012 року вiдповiдно до положень МСФЗ (IFRS) 1 «Перше використання мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi». За всi звiтнi перiоди, закiнчуючи роком, що завершився 31 грудня 2011 року, Товариство готувало фiнансову звiтнiсть вiдповiдно до Нацiональних стандартiв бухгалтерського облiку України. Ця фiнансова звiтнiсть є попередньою фiнансовою звiтнiстю, складеною вiдповiдно до МСФЗ.
Керуючись МСФЗ 1, Товариство обрало першим звiтним перiодом рiк, що закiнчується 31 грудня 2013 року. З цiєї дати фiнансова звiтнiсть Товариства складатиметься вiдповiдно до вимог МСФЗ, що були розробленi Радою (Комiтетом) з Мiжнародних стандартiв бухгалтерського облiку, та роз’яснень Комiтету з тлумачень мiжнародної фiнансової звiтностi, а також вiдповiдно роз’яснень Постiйного комiтету з тлумачень, що були затвердженi комiтетом з мiжнародного бухгалтерського облiку та дiяли на дату складання фiнансової звiтностi.
Ця попередня фiнансова звiтнiсть складена з метою формування iнформацiї, яка буде використана для пiдготовки порiвняльної iнформацiї при пiдготовцi першої фiнансової звiтностi за МСФЗ станом на 31.12.2013 р. з урахуванням можливих коригувань, якi будуть зробленi в разi змiн вимог стандартiв та тлумачень, що будуть використанi при складаннi першої фiнансової звiтностi за МСФЗ станом на 31.12.2013 року.
Аудиторську перевiрку проведено з дотриманням принципiв незалежностi та етичних вимог, у вiдповiдностi до вимог Мiжнародних стандартiв аудиту, якi передбачають планування та виконання аудиторських процедур для отримання достатньої впевненостi з метою формування незалежного професiйного судження про вiдсутнiсть суттєвих викривлень при складаннi фiнансової звiтностi.
Аудит включає також оцiнку використаних пiдприємством принципiв ведення бухгалтерського облiку i оцiнку фiнансової звiтностi в цiлому у вiдповiдностi до облiкової полiтики пiдприємства. При укладаннi договору на аудит фiнансової звiтностi суттєвiсть з замовником не обумовлювалась. Розмiр суттєвостi визначався по вiдношенню до виявлених вiдхилень у ходi аудиту за професiйним судженням аудитора у вiдповiдностi до вимог МСА №320. При розробцi та виконаннi аудиторських процедур для оцiнки аудиторського ризику враховано як внутрiшнi так i зовнiшнi фактори, що мають вплив на фiнансову звiтнiсть пiдприємства. Аудиторська перевiрка передбачає здiйснену шляхом тестування перевiрку доказiв, якi пiдтверджують суми та розкриття iнформацiї у фiнансовiй звiтностi.
При проведеннi аудиторської перевiрки використовувались: установчi документи, фiнансова звiтнiсть пiдприємства, бухгалтерськi регiстри та первиннi документи за 2012 рiк. Процедури збору даних для оцiнки достовiрностi i повноти звiтностi, у залежностi вiд судження аудитора, основанi на вибiрковому та суцiльному обстеженнi первинних документiв та бухгалтерських регiстрiв пiдприємства.
Вiдповiдальнiсть управлiнського персоналу
Управлiнський персонал несе вiдповiдальнiсть за складання й достовiрне подання цiєї попередної фiнансової звiтностi вiдповiдно до Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi та за внутрiшнiй контроль, який управлiнський персонал визначає потрiбним для того, щоб забезпечити складання фiнансової звiтностi, що не мiстить суттєвих викривлень унаслiдок шахрайства або помилки.
Вiдповiдальнiсть аудитора
Аудитор вiдповiдальний за висловлення думки щодо фiнансової звiтностi за результатами проведеної аудиторської перевiрки. Аудиторську перевiрку проведено вiдповiдно до Мiжнародних стандартiв аудиту, якi передбачають планування та виконання аудиторських процедур для отримання достатньої впевненостi з метою формування незалежного професiйного судження про вiдсутнiсть суттєвих викривлень при складаннi фiнансової звiтностi.
Аудитор розглядає заходи внутрiшнього контролю при оцiнцi ризикiв, що стосуються складання фiнансової звiтностi з метою застосування аудиторських процедур, якi вiдповiдають обставинам, а не з метою висловлення думки щодо ефективностi внутрiшнього контролю пiдприємства. Аудит включає також оцiнку вiдповiдностi облiкової полiтики, прийнятнiсть облiкових оцiнок, зроблених управлiнським персоналом, та загального подання фiнансової звiтностi.
Вважаємо, що у результатi проведеної аудиторської перевiрки отриманi достатнi докази для висловлення умовно-позитивної думки.
Пiдстава для висловлення умовно-позитивної думки
Аудитори не мали можливостi спостерiгати за iнвентаризацiєю активiв та зобов’язань на кiнець звiтного перiоду у зв’язку з призначенням аудитора пiсля закiнчення звiтного перiоду. В ходi проведення аудиторської перевiрки ми не мали змоги пiдтвердити стан та оцiнку активiв i зобов’язань, якi пiдлягали iнвентаризацiї, за допомогою iнших аудиторських процедур. Вiдповiдно, ми не можемо достовiрно оцiнити ефект впливу на показники рiчної фiнансової звiтностi Товариства можливих фактiв знецiнення активiв та iснування невиявлених зобов’язань, якщо такi були б виявленi в ходi виконання процедури iнвентаризацiї.
Попередня фiнансова звiтнiсть Товариства за рiк, що завершився 31 грудня 2012 року не мiстить порiвняльної iнформацiї щодо доходiв та витрат Товариства за попереднiй перiод та щодо руху грошових коштiв за попереднiй перiод, що є вiдхиленням вiд вимог Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi.
Висловлення умовно-позитивної думки
На нашу думку за винятком впливу наведених обставин, попередня фiнансова звiтнiсть станом на 31.12.2012 р. та за рiк, що закiнчився на зазначену дату, складена в усiх суттєвих аспектах вiдповiдно до концептуальної основи спецiального призначення, описаної в примiтцi 2, включаючи припущення управлiнського персоналу щодо стандартiв та тлумачень, що, як очiкується, будуть чинними, та облiкових полiтик, що, як очiкується, будуть прийнятi на дату, коли управлiнський персонал пiдготує перший повний пакет фiнансової звiтностi згiдно з МСФЗ станом на 31.12.2013 року.
Пояснювальний параграф та обмеження щодо використання
Ми звертаємо увагу на Примiтку 2, яка пояснює ймовiрнiсть внесення коригувань у вхiднi залишки балансу на 01.01.2012 р. та попередню фiнансову звiтнiсть за 2012 рiк пiд час складання балансу першого повного пакету фiнансової звiтностi за МСФЗ станом на 31.12.2013 р. Також звертаємо увагу на те, що тiльки повний пакет фiнансової звiтностi за МСФЗ, який включає три Баланси (Звiти про фiнансовий результат), по два Звiти про фiнансовi результати (Звiти про сукупний дохiд), Звiти про рух грошових коштiв, Звiти про власний капiтал, i вiдповiднi примiтки (в тому числi порiвняльну iнформацiю до всiх примiток, що вимагається МСФЗ), може забезпечити достовiрне вiдображення фiнансового стану Публiчного акцiонерного товариства «Iвано-Франкiвське СУМБ», результатiв його операцiйної дiяльностi та руху грошових коштiв згiдно з МСФЗ. Наша думка не модифiкована щодо цього питання.
Попередню фiнансову звiтнiсть Публiчного акцiонерного товариства «Iвано-Франкiвське СУМБ» було складено в процесi змiни концептуальної основи з П(С)БО на МСФЗ. Таким чином, попередня фiнансова звiтнiсть Публiчного акцiонерного товариства «Iвано-Франкiвське СУМБ» може бути не прийнятною для iнших цiлей.
Цей аудиторський висновок може бути представлено вiдповiдним органам Нацiональної комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку.
Звiт щодо вимог iнших законодавчих та нормативних актiв
Цей роздiл аудиторського висновку пiдготовлено вiдповiдно до Вимог до аудиторського висновку при розкриттi iнформацiї емiтентами цiнних паперiв (крiм емiтентiв облiгацiй мiсцевої позики), затверджених рiшенням Державної комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку 29.09.2011р. № 1360.
Вартiсть чистих активiв Товариства станом на 31 грудня 2012 року визначена згiдно Методичних рекомендацiй щодо визначення вартостi чистих активiв акцiонерних товариств, схвалених рiшенням Державної комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку вiд 17.11.2004 р. № 485, становить 5219 тис. грн. що бiльше за розмiр статутного фонду Товариства i вiдповiдає вимогам статтi 155 “Статутний капiтал акцiонерного товариства” Цивiльного Кодексу України.
Статутний капiтал на звiтну дату сформовано у повному обсязi та вiдображено у фiнансовiй звiтностi вiдповiдно до установчих документiв Товариства.
Суттєвих невiдповiдностей мiж фiнансовою звiтнiстю, що пiдлягала аудиту, та iншою iнформацiєю, що розкривається емiтентом цiнних паперiв та подається до Комiсiї з цiнних паперiв разом з фiнансовою звiтнiстю аудитором не виявлено.
Значнi правочини, що складають десять i бiльше вiдсоткiв вартостi активiв товариства за даними останньої рiчної фiнансової звiтностi вiдповiдно до Закону України "Про акцiонернi товариства" емiтентом не здiйснювалися.
Метою виконання процедур щодо стану корпоративного управлiння, у тому числi внутрiшнього аудиту вiдповiдно до Закону України «Про акцiонернi товариства» було отримання доказiв, якi дозволяють сформувати судження щодо вiдповiдностi системи корпоративного управлiння у Товариствi вимогам Закону України «Про акцiонернi товариства» та вимогам Статуту.
Статутом Товариства передбачено наступнi органи управлiння: Загальнi збори акцiонерiв, Наглядова Рада, Правлiння, Ревiзiйна комiсiя.
Кiлькiсний склад сформованих органiв управлiння Товариства вiдповiдає вимогам Статуту Товариства та Закону України «Про акцiонернi товариства».
Спецiальної посади або вiддiлу, який вiдповiдає за роботу з акцiонерами, в Товариствi не створювалось.
Функцiонування органiв корпоративного управлiння регламентується положеннями Статуту.
Система корпоративного управлiння у Товариствi в основному вiдповiдає вимогам Закону України «Про акцiонернi товариства». Система внутрiшнього контролю спрямована на упередження, виявлення i виправлення суттєвих помилок, забезпечення захисту i збереження активiв, повноти i точностi облiкової документацiї та включає адмiнiстративний та бухгалтерський контроль.
Адмiнiстративний контроль передбачає розподiл повноважень мiж працiвниками Товариства таким чином, щоб жоден працiвник не мав змоги зосередити у своїх руках усi повноваження, необхiднi для здiйснення повної господарської операцiї.
Бухгалтерський контроль забезпечує збереження активiв Товариства, достовiрнiсть звiтностi та включає попереднiй, первинний (поточний) i подальший контроль.
Контроль за фiнансово-господарською дiяльнiстю Товариства здiйснює Ревiзiйна комiсiя, що обирається Загальними зборами акцiонерiв Товариства.
Протягом звiтного перiоду поточне управлiння фiнансово-господарською дiяльнiстю здiйснювала Правлiння Товариства в межах повноважень, якi встановлено Статутом Товариства.
Рiчнi Загальнi збори акцiонерiв за минулi три роки скликались та проводились регулярно та у вiдповiдностi до законодавства України.
За результатами перевiрки стану корпоративного управлiння можна зробити висновок, що система корпоративного управлiння створена, стан корпоративного управлiння Товариства вiдповiдає Закону України «Про акцiонернi товариства».У Товариствi вiдсутнiй комiтет з внутрiшнього аудиту, посада внутрiшнього аудитора та власний кодекс корпоративного управлiння.
У вiдповiдностi з проведеними в процесi аудиту процедурами оцiнки ризикiв не встановлено обставин, якi б свiдчили про можливiсть того,що фiнансовi звiти мiстять суттєвi викривлення внаслiдок шахрайства (МСА 240).
У вiдповiдностi з проведеними в процесi аудиту процедурами ми вважаємо, що проведений нами аудит дає обґрунтовану пiдставу для висловлення нашої думки щодо здатностi Товариства безперервно продовжувати дiяльнiсть та його платоспроможностi в наступних перiодах, згiдно з вимогами МСА 570 «Безперервнiсть».
Важливi аспекти облiкової полiтики
Концептуальною основою для пiдготовки зазначеної фiнансової звiтностi Товариства є Мiжнароднi стандарти фiнансової звiтностi (МСФЗ) та Мiжнароднi стандарти бухгалтерського облiку (МСБО).
Товариство перейшло на Мiжнароднi стандарти фiнансової звiтностi (МСФЗ) 01 сiчня 2012 року вiдповiдно до положень МСФЗ (IFRS) 1 «Перше використання мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi». За всi звiтнi перiоди, закiнчуючи роком, що завершився 31 грудня 2011 року, Товариство готувало фiнансову звiтнiсть вiдповiдно до Нацiональних стандартiв бухгалтерського облiку України. Ця фiнансова звiтнiсть є попередньою фiнансовою звiтнiстю, складеною вiдповiдно до МСФЗ.
Керуючись МСФЗ 1, Товариство обрало першим звiтним перiодом рiк, що закiнчується 31 грудня 2013 року. З цiєї дати фiнансова звiтнiсть Товариства складатиметься вiдповiдно до вимог МСФЗ, що були розробленi Радою (Комiтетом) з Мiжнародних стандартiв бухгалтерського облiку, та роз’яснень Комiтету з тлумачень мiжнародної фiнансової звiтностi, а також вiдповiдно роз’яснень Постiйного комiтету з тлумачень, що були затвердженi комiтетом з мiжнародного бухгалтерського облiку та дiяли на дату складання фiнансової звiтностi.
Дана попередня фiнансова звiтнiсть представлена в гривнi (функцiональна валюта). Операцiї, деномiнованi у валютах, вiдмiнних вiд вiдповiдної валюти, перераховуються у функцiональну валюту за обмiнним курсом на звiтну дату. Прибуток та збитки вiд курсових рiзниць, що виникають в результатi розрахунку по операцiях i перерахунку монетарних активiв i зобов'язань, деномiнованих в iноземнiй валютi, у функцiональну валюту пiдприємства на кiнець звiтного перiоду, включаються до складу фiнансового результату. Немонетарнi статтi
на кiнець звiтного перiоду не перераховуються.
До складу основних засобiв вiдносяться будiвлi i споруди, машини i обладнання, транспортнi засоби, iнструменти, прилади, iнвентар, меблi, та iншi основнi засоби з термiном експлуатацiї бiльше 365 днiв та вартiстю бiльше 2500 грн. Вартiсть замiни тих компонентiв основних засобiв, якi визнаються окремо, капiталiзується, а балансова вартiсть замiнених компонентiв списується. Iншi подальшi витрати капiталiзуються тiльки в тих випадках, коли вони призводять до збiльшення майбутнiх економiчних вигод вiд основного засобу. Всi iншi витрати визнаються у звiтi про фiнансовi результати у складi витрат у тому перiодi, в якому вони понесенi. Припинення визнання основних засобiв вiдбувається пiсля їх вибуття або в тих випадках, коли подальше використання активу, як очiкується, не принесе економiчних вигод. Прибуток i збитки вiд вибуття активiв визначаються шляхом порiвняння отриманих коштiв та балансовою вартостi цих активiв i визнаються в звiтi про фiнансовi результати.
Для нарахування амортизацiї основних засобiв використовується прямолiнiйний метод нарахування амортизацiї. Амортизацiя нараховується у вiдповiдностi до груп основних засобiв i термiну корисного використання за кожним об’єктом основних засобiв до досягнення балансової вартостi об’єкта нульового значення.
Запаси вiдображаються за найменшою з двох величин: собiвартостi або чистої вартостi реалiзацiї; вибуття запасiв проводиться по методу ФIФО;
Поточна дебiторська заборгованiсть, яка є фiнансовим активом, включається до пiдсумку балансу за чистою реалiзацiйною вартiстю. Для визначення чистої реалiзацiйної вартостi на дату балансу обчислюється величина резерву сумнiвних боргiв виходячи iз платоспроможностi окремих дебiторiв;
Зобов'язання визнається, якщо його оцiнка може бути достовiрно визначена та iснує ймовiрнiсть зменшення економiчних вигод у майбутньому внаслiдок його погашення. Якщо на дату балансу ранiше визнане зобов'язання не пiдлягає погашенню, то його сума включається до складу доходу звiтного перiоду.
Зобов'язання, на яке нараховуються вiдсотки та яке пiдлягає погашенню протягом дванадцяти мiсяцiв з дати балансу, слiд розглядати як довгострокове зобов'язання, якщо первiсний термiн погашення був бiльше нiж дванадцять мiсяцiв та до затвердження фiнансової звiтностi iснує угода про переоформлення цього зобов'язання на довгострокове.
Резерви це частина зобов’язань з невизначеною сумою, або часом погашення на дату балансу.
Нарахування забезпечень виплат вiдпусток здiйснюється в кiнцi року, який передує звiтному.
В кiнцi кожного року передбачено проведення iнвентаризацiї невикористаних вiдпусток та розмiру резерву для забезпечення оплати вiдпусток i, при необхiдностi, проведення коригування розмiру резерву для забезпечення оплати вiдпусток;
Оренда, при якiй значна частина ризикiв i вигод володiння залишається в орендодавця, вiдноситься в категорiю оперативної оренди. Платежi, здiйсненi в рамках оперативної оренди (за вирахуванням будь-яких отриманих вiд орендодавця пiльг), вiдносяться на фiнансовий результат рiвномiрно протягом термiну оренди.
Розкриття iнформацiї щодо активiв, зобов’язань, капiталу
та iнших аспектiв фiнансових звiтiв Товариства.
Облiк основних засобiв.
В фiнансовiй звiтностi вiдображенi основнi засоби:
- якi контролюються товариством;
- вартiсть яких визначена по iсторичнiй собiвартостi придбання;
якi утримуються з метою використання їх у процесi дiяльностi товариства протягом термiну корисного використання, що перевищує календарний рiк.
Вибуття основних засобiв пов’язано з продажем та лiквiдацiєю основних засобiв, непридатних для використання.
Первiсна вартiсть основних засобiв станом на 31 грудня 2012 року склала 5906 тис. грн., знос 4434 тис. грн., залишкова вартiсть – 1472 тис. грн.
Облiк запасiв.
Запасами Товариство вважає активи, якi утримуються для подальшого перепродажу або перебувають в процесi виробництва з метою перепродажу продукту виробництва, утримуються для споживання пiд час виробництва, виконання робiт, надання послуг в умовах звичайної господарської дiяльностi. Оцiнка запасiв при надходженнi здiйснюється за первiсною вартiстю, при вибуттi сировини, матерiалiв, напiвфабрикатiв iнших виробничих запасiв - за методом ФIФО.
Запаси на дату балансу вiдображенi за найменшою з двох величин: собiвартостi або чистої вартостi реалiзацiї. Вартiсть запасiв в звiтi становить 1385 тис. грн.;
Облiк грошових коштiв.
Залишок грошових коштiв на 31 грудня 2012 року становить 6 тис. грн. в нацiональнiй валютi та 118 тис.грн. еквiвалент iноземної валюти.
Данi аналiтичного облiку по рахунках 31, 30 вiдповiдають значенню рядкiв 230, 231 Балансу за 2012 рiк.
Облiк дебiторської заборгованостi.
Визнання i оцiнка реальної дебiторської заборгованостi здiйснюється вiдповiдно до МСФЗ. Резерв сумнiвних та безнадiйних боргiв створюється, виходячи iз платоспроможностi окремих дебiторiв. На кiнець звiтного року резерв сумнiвних та безнадiйних боргiв н створено в сумi 732 тис.грн.
Вартiсть дебiторської заборгованостi станом на 31 грудня 2012 року складає: за товари, роботи та послуги за чистою реалiзацiйною вартiстю – 1943 тис. грн. Та iнша поточна дебiторська заборгованiсть – 2 тис.грн.
Облiк поточних зобов’язань .
Товариством створенi забезпечення на виплату вiдпусток працiвникам. Станом на 31 грудня 2012 року забезпечення виплат вiдпусток працiвникам в наступному роцi становить 107 тис. грн.,
Кредиторська заборгованiсть за товари, роботи, послуги на дату складання фiнансової звiтностi становить 983 тис. грн. Поточнi зобов’язання станом на 31 грудня 2012 року становлять:
з бюджетом – 116 тис. грн.;
зi страхування – 12 тис. грн.;
з оплати працi – 30 тис. грн.;
iншi поточнi зобов’язання –154 тис. грн.
Розрахунки з учасниками - 6 тис.грн.
Показники звiту про фiнансовiй стан Товариства на 31.12.2012 р., що характеризують стан розрахункiв по заробiтнiй платi, соцiальному страхуванню, з пiдзвiтними особами, бюджетом та позабюджетними фондами, вiдповiдають даним регiстрiв аналiтичного та синтетичного бухгалтерського облiку, що дає пiдстави для пiдтвердження про їх достовiрнiсть.
Облiк власного капiталу.
Статутний капiтал складає 416 тис грн., який розподiлено на 1 665 384 шт. простих акцiй номiнальною вартiстю 0,25 грн. Структура власного капiталу правильно вiдображена в звiтностi Товариства (форма №4) . Вартiсть чистих активiв Товариства на дату балансу складає 5219 тис. грн., що є бiльше за розмiр статутного капiталу Товариства, встановлений законом вiдповiдно до вимог пункту 3 ст.155 роздiлу II Цивiльного кодексу України вiд 16.01.2003 року № 435-IV.
Облiк додаткового капiталу сформований за рахунок iндексацiї основних фондiв, проведених у попереднiх перiодах та вартостi основних засобiв якi не пiдлягають приватизацiї. При трансформацiї попередньої фiнансової звiтностi за МСФЗ стаття «iндексацiя основних засобiв» в сумi 5579 тис. грн. приєднана до статтi прибутки (збитки) минулих перiодiв.
За результатами господарської дiяльностi у 2012 р. Товариством отримано чистий прибуток у сумi 13 тис. грн. Сума нерозподiленого прибутку станом на 31.12.2012 р. – 4573 тис. грн. Результат дiяльностi пiдтверджується первинними документами.
Облiк доходiв i фiнансових результатiв.
Фiнансовi результати дiяльностi Товариства, вiдображенi у фiнансовiй звiтностi за рiк, що закiнчився 31 грудня 2012 року, сформованi iз дотриманням положень МСФЗ.
Аналiтичний облiк реалiзацiї вiдповiдає синтетичному. Спiльної господарської дiяльностi Товариство не веде.
Перевiрено достовiрнiсть даних про дохiд (виручку) вiд реалiзацiї послуг та iнших доходiв, а також правильнiсть розрахунку собiвартостi та витрат перiоду при формуваннi фiнансових результатiв за звiтний перiод. Порушень не виявлено.
Основнi вiдомостi про аудиторську фiрму
Повне найменування аудиторської фiрми Приватна аудиторська фiрма "Полюс–аудит"
Свiдоцтво про внесення в Реєстр аудиторських фiрм та аудиторiв, якi одноособово надають аудиторськi послуги № 245/4 видане Аудиторською палатою України 26.01.2012 року.
Iнформацiя про вiдповiднiсть контролю якостi аудиторських послуг Свiдоцтво про вiдповiднiсть системи контролю якостi видане на пiдставi Рiшення Аудиторської палати України вiд 05.07.2012 р. №252/4
Мiсцезнаходження аудиторської фiрми м. Iвано-Франкiвськ, вул. Гната Хоткевича, 65А/9
Телефон (факс) аудиторської фiрми (0342) 77-59-26
Основнi вiдомостi про договiр на проведення аудиту
Аудиторську перевiрку Фiнансової звiтностi Публiчного акцiонерного товариства "Iвано-Франкiвське СУМБ" за 2012 рiк здiйснено на пiдставi укладеного договору про надання аудиторських послуг № 7 вiд 10.04.2013 року. Аудиторську перевiрку розпочато 10 квiтня 2013 року та закiнчено 23 квiтня 2013 року.
Дата видачi Аудиторського висновку – 23 квiтня 2013 року.
Директор
Приватної аудиторської фiрми "Полюс–аудит"
(сертифiкат аудитора серiї А № 002623) I.Ж.Стьоганцева